iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bankalar Cd. 1. Park Sk. No:7 Merkez / SİVAS
tr

ELEGANCE FRESHCOLORS

07.02.2020
2.272
Ürün Fiyatı:
FİYAT ALINIZ
ELEGANCE FRESHCOLORS

Elegance Fresh Colors Teknik Özellikler

Değişim Sıklığı:1-3 Ay
Materyal:Polyhema %55
Su İçeriği:% 38
Çap:14.20 mm
Temel Eğri:8.60 mm
Dioptriler:Plano -6.00 (0.25 D Aralıkla), -6.00 -10.00 (0.50 D Aralıkla)
Renkler:Cloud Sterling Gray, Emerald Brillant Blue, Gray, Green, Marigold Pure Hazel, Olive Gemstone Green, Serenity Blue, Tangerine Honey
Ambalaj1 Kutuda 2 adet blister

Elegance markasının renkli lens gurubundaki yepyeni ürünü Freshcolors kullanıcılardan tam not alıyor…

Farklı tarz arayışında olan ancak doğallıktan da vazgeçemeyenlerin renkli kontak lens arayışlarına cevap veren Freshcolors, tasarımından teknolojisine ve renklerinden kullanım özelliklerine kadar tüm detayları büyük bir itina ile hazırlanmış özel bir renkli lens.
Gözleri doğal, canlı ve çarpıcı bakışlara dönüştürüyor. Kullanım rahatlığı ile gün boyu gözde lens olduğunu unutturan Freshcolors gözle mükemmel bir uyum sağlayarak, gözde kaldığı süre boyunca net kaliteli bir görüş olanağı tanıyor.
Freshcolors özel renklendirme tekniğinden dolayı, diğer renkli lenslere oranla gözde daha doğal bir görünüm sağlıyor. Cloud Sterling Gray, Emerald Brillant Blue, Gray, Green, Marigold Pure Hazel, Olive Gemstone Green, Serenity Blue, Tangerine Honey olmak üzere birbirinden güzel ve doğal 8 değişik renk seçeneği bulunan Freshcolors, hem doğal renkleri hem de konforu ile kullanıcıları memnun ediyor.
Gözlerinizle mükemmel uyum, doğal bir derinlik, kaliteli bir görüş imkanı sunan Elegance Freshcolors renkli lensleri, kolay takılıp çıkartılıyor, özel hammaddesi ve yeterli oksijen seviyesi ile sağlıklı kullanıma olanak sağlıyor. Polymacon hammaddesinden üretilen Elegance Freshcolors %38 su içeriği, 14.20 mm çap, 8.60 mm temel eğri ve Planodan -10.00 a kadar geniş dioptri aralığında ve 1-3 aylık kullanım süreli olarak kullanılabiliyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0.516 165 0 600 - 0.346 223 0 600