Bankalar Cd. 1. Park Sk. No:7 Merkez / SİVAS
tr

KURUMSAL

Anasayfa » KURUMSAL

Arslan Optik® Gözlük ve Lens Merkezi

Arslan Optik® 2009 yılında küçük ve iddiasız bir başlangıçtan kısa süre sonra önceliği müşteri memnuniyeti olan müessese, umulanın ve beklenenin üzerinde bir gelişme gösterdi.

Yenilikleri anında müşterisine sunması, geniş ürün yelpazesi, her yaşa, her beğeniye ve her keseye hitap edebilmesi müşteri profilinin büyümesinide sağladı. Yapılan işten kazanılanın yine yapılan işe yatırılması, son teknolojinin kullanılması, dünyaca bilinen güçlü ve yaygın markaların satılması, rahatlıkla gözlenebilen gelişmeyi sağladı.

Türkiye’nin ve dünyanın en güçlü firmalarıyla yapılan iş birliği sayesinde satılan ürünün arkasında durabilmek tabi ki daha kolaydır. Ama önemli olan insiyatif kullanabilmektir. Bunu her zaman müşterinin menfaatine uygulamak gibi bir misyonu ilke edinen Arslan Optik® daima sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eder.

Günümüzde gözlük kullanan hemen herkes tarafından bilinen markalar ürün çeşitliliğimizi oluşturmaktadır. Her sene yenilenen optik ve ve güneş kreasyonları günü gününe beğeninize sunulmaktadır.

İstikrar her kurum için olmazsa olmadır. Arslan Optik® çalışan personeli ile de istikrarlıdır. Çok uzun yıllardır aynı personel ile aynı güler yüzü devam etmektedir. Yılların getirdiği bilgi birikimi müşteri için ciddi bir avantajdır. Personelimizin bilgi birikimi ve yaptığı işe hakim olması müşterilerimize güven vermektedir. Bu güven ve istikrar ile başta Sivas halkı olmak üzere tüm Türkiye’ye kaliteli hizmet vermeyi sürdüreceğiz.

Bize Ulaşın
Arslan Optik® Gözlük ve Lens Merkezine ulaşmak için; Bizi Arayabilirsiniz: 0.507 785 05 02 - 0.346 223 0 60

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0.516 165 0 600 - 0.346 223 0 600