iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bankalar Cd. 1. Park Sk. No:7 Merkez / SİVAS
tr

SOLOTİCA HİDROCOR

Ürün Fiyatı:
FİYAT ALINIZ
SOLOTİCA HİDROCOR

Solotica Hidrocor Numarasız Yıllı

Renkli lensler kategorimizde birbirinden farklı onlarca lens renkleri ve renkli lensler sizleri beklemektedir. Kategorimizde 8 farklı en iyi lens markası ve 22 farklı ürün ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere en kaliteli, renkli lens ve en uygun kontakt lens fiyatları sunmaktadır. Müşterilerimizi en iyi lens markası ve bilinen, tanınan markalar ve ürünler ile buluşturmaktayız.

 

Renkli lensler arasında sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek solotica lens sizlerle. Solotica hidrocor renkli lensleri, Solotica ürün dizisindeki limbus olmayan, en opak renkli lenslerdir. Solotica Hidrocor lenslerinde 13 farklı renk mevcuttur. %38 su ihtiva eden haresiz yıllık kullanımlı kozmetik lenslerdir. İçten boyama tekniği ile üretilmiştir.

 

 

Lens tipi olarak renkli yumuşak kontak lens olması sizlere gün boyunca konforlu bir kullanım sunmaktadır. Kullanım şekli yıllık planlı değişimi ile süreklilik arz eden bir lens çeşididir. Su içeriğinin yoğun olması hem oksijen geçirgenliği hem de gözlerinize olan nemliliği korumaktadır. Solotica Hidrocor Numarasız yıllık değişimli lenstir. 13 farklı renk seçeneğiyle bakışınızda fark yaratır. 1 kutuda 2 adet (şişede) vardır. 1 çift için 1 kutu alınmalıdır.

 

Sizlere vermiş olduğumuz hizmeti en kaliteli olarak sunmayı amaçlamaktayız. Online satış sitemizi ziyaret ederek avantajlı lens fiyatları, akıllı lens fiyatları, kontakt lens fiyatları, yıllık lens fiyatları ve solotica yıllık lens fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey online satış sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizden sipariş etmeniz.

 

Lens Tipi : Renkli yumuşak kontak lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 Kutuda 2 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %38
Temel Eğri (BC)mm. : 8.70 mm
Çap (Dia) mm. : 14.20 mm
Oksijen Geçirgenliği(Dk/t) : 20 @ -3.00D

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0.516 165 0 600 - 0.346 223 0 600