Sepetim
Tüm Türkiyeye Hızlı Kargo Avantajı ile Alışveriş Keyfini Yaşayın! 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava 🎁

Şeffaf Lensler

1 DAY ACUVUE  MOIST GÜNLÜK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 30 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ YETERLİ OLUP, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.1 DAY ACUVUE MOIST PARAMETRİK BİL..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
1 DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL GÜNLÜK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 30 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.1 DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL PARAME..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
ACUVUE 2,  AYLIK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 6 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.ACUVUE 2 PARAMETRİK BİLGİLERİDeğişim sıklığıAylıkMateryal..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Acuvue OasysAcuvue Oasys lens, göz sağlığınız için yüksek nem ve oksijen geçirgenliğine sahip olan, kontakt lens markaları arasında en ideal konfora sahiptir. Günlük kullanımlarda gözünüzün yorulmamasını ve kurumamasını sağlar. Aynı zamanda göz kapaklarınız için de ince bir tasar..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
ACUVUE OASYS 1 DAY WITH HYDRALUXE GÜNLÜK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 30 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR. ACUVUE OASYS ONE DAY PARAM..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
ACUVUE OASYS MULTIFOCAL PARAMETRİK BİLGİLERİDeğişim sıklığıAylıkMateryalSenafilcon ASu içeriği% 38Merkez kalınlığı0,07 mm   @ -3.00 dOksijen geçirgenliği (dk/t)147 dk/t     @ -3.00 dÇap14,30 mmTemel eğri8,40 mm, 8,60 mmSiferik güç ( sph )-0,00D den &..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
ACUVUE OASYS TRANSITION AYLIK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 6 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.TRANSITIONS PARAMETRİK BİLGİLERİDeğişim..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Air Optix AquaAir Optix aqua lensler, göz problemlerinden hipermetrop ve miyop rahatsızlıkları olan bireyler için tasarlanmış olup, gözlerde oldukça sağlıklı, net görüşler sunmaktadır. Kullanıcılara sağladığı diğer bir konfor ise uzun süreli kullanım sağlamasıdır.Lens kullanımı sırasında gözyaş..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
AIR OPTIX HYDRA GLYDE AYLIK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 6 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.AIR OPTIX HYDRA GLYDE PARAMETRİK BİLGİLERİDeğişim s..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Air Optix Night and DayKontakt lensler arasında bir tıp teknolojisi harikası olan Air Optix Night and Day 1 ay boyunca kullanılabilme özelliğine sahiptir. Yoğun iş hayatınız, sürekli yolculuk etmeniz ve gözlerinizle ilgilenemediğiniz takdirde, air optix sayesinde lens&n..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
STOKTA MEVCUT OLAN DEĞERLER:+1,25 MED / +3,00  MED / +3,25 MED / +3,50 MED / -4,00 MED/ -4,75 MED +2,75 HIGH / +3,00 HIGH / +1,00 LOW / +4,50 LOW  AYLIK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 6 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN S..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
DAILIES AQUA COMFORT PLUS GÜNLÜK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 30 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.DİKKAT BU ÜRÜNDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYET..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
DAILIES TOTAL, GÜNLÜK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 30 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.DİKKAT BU ÜRÜNDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Precision 1 Günlük LensPrecision 1 kontakt lensler, yaşam özgürlüğünü seven kişiler için tasarlanmıştır. Precision1 lensler, gözünüzü kırpmadığınız zamanlarda bile nemi içeride tutma özelliği olan yeni Smartsurface teknolojisine sahiptir! Ayrıca1. sınıf Uv korumasına sahiptir. Precision 1® kont..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
BIOTRUE ONE DAY GÜNLÜK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 30 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR. DİKKAT BU ÜRÜNDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GA..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
PUREVISION 2 HD AYLIK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 6 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.PUREVISION 2 HD PARAMETRİK BİLGİLERİDeğişim sıklığıAylıkM..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
PUREVISION 2 HD MULTIFOCAL AYLIK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 6 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.DİKKAT BU ÜRÜNDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
SOFLENS 59 , AYLIK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 6 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.DİKKAT BU ÜRÜNDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ VARDIR.&..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
PARAMETRELERSu İçeriği%46Oksijen Geçirgenlik163 Dk/t (-3.00D için merkezde)Temel Eğri8.5 mmÇap14.2 mmMerkez Kalınlık0.07 mm at (-3.00D için)Sferik Güç+6.00D -6.00D Aralığında (0.25D basamaklarla)-6.50D -12.00D Aralığında (0.50D basamaklarla)TeknolojiMoistureSeal™Görünürlük İçin RenklendirmeŞeffafKul..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Biofinity LensKullanım kolaylığı sayesinde gözünüzün rahat hissetmesini sağlayacak Biofinity Lens, günlük ve aylık kullanımlar için ideal bir lenstir. Günlük hayatta lens kullanımından endişe duyuyor ve sürekli lenslerini değiştiremiyorsanız, uzun süre takabileceğiniz l..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
BIOFINITY MULTIFOCAL AYLIK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 6 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.DİKKAT BU ÜRÜNDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Biofinity XR Yüksek NumaraLens kullanımda hem kolay, hem de uzun süreli takma imkanı sunan Biofinity xr yüksek numaralı kontakt lensler, Aquaform teknolojisiyle görüş açınızı genişletiyor. İçerisinde bulunan etken maddeler sayesinde göz sağlığına uyumlu hale getirilmiş olan Biofinity xr yü..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
BIOMEDICKS 55 UV AYLIK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 6 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.DİKKAT BU ÜRÜNDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARA..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
MYDAY GÜNLÜK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 30 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.DİKKAT BU ÜRÜNDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ VARDIR. ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Elegance 1-Day with BioMoistGünlük Kullan-at LensKullan-at tarzında sık değiştirilmek üzere tasarlananElegance 1-Day kontak lensler, benzersiz Radial Edge teknolojisine sahiptir. Periferik eğri üzerindeki lens kalınlığı optimum konfor ve performans sağlamak üzere en aza indirilmiştir. Ön y..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Elegance 55 UVAsferik LensÜstün görüş netliği, geniş parametre ayrıcalığıyla.Elegance 55 UV asferik lensin mükemmel netliğini yaşamak isteyenlere...Üstün netlikle görüş Uygulama kolaylığı Mükemmel konfor Geniş parametreUV Koruma: Elegance 55 UV, güneşin ve çeşitli etkenlerin (bilgisayar vb.) yaydığı..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Elegance ComfortSilikon Hidrojel LensKullanıldığı İlk Günden Son Güne Kadar Maksimum PerformansKullanıldığı ilk günden son güne kadar maksimum performansNem mıknatısıHyaluronik Asit (HA) ile mükemmel nem tutuşYuvarlatılmış kenar tasarımıKonjoktival etkileşimde minimum düzeyMinimum etkileşim maksimum..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Elegance ProstheticYıllık Özel Üretim LensFarklı göz rengi olan kullanıcılar içinKorneada oluşan beyaz lekeler, iris bozulmaları, gözbebeğindeki yapısal farklılıklar kişilerde estetik kaygıya dayalı rahatsızlıklar yaratabilir. Bu kişiler için özel geliştirilen kontak lensler iki gözün birbirinden fa..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
EUROCON 38 YILLIK LENSLERİ ŞİŞE  İÇERİSİNDE 1 ADET OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZÜNÜZ İÇİN SEÇİM YAPACAKSANIZ 2 ADET LENS SATIN ALMANIZ GEREKMEKTEDİR.DİKKAT BU ÜRÜNDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ OLMADIĞINI LÜTFEN UNUTMAYINIZ. ÜRÜN İLE İLG..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
EUROCON 55 EXTRA , YILLIK LENSLERİ ŞİŞE  İÇERİSİNDE 1 ADET OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZÜNÜZ İÇİN SEÇİM YAPACAKSANIZ 2 ADET LENS SATIN ALMANIZ GEREKMEKTEDİR.DİKKAT BU ÜRÜNDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ OLMADIĞINI LÜTFEN UNUTMAYINIZ. ÜRÜN..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
EUROCON GP HIGH FOR KERATOKONUS YILLIK LENSLERİ ŞİŞE  İÇERİSİNDE 1 ADET OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZÜNÜZ İÇİN SEÇİM YAPACAKSANIZ 2 ADET LENS SATIN ALMANIZ GEREKMEKTEDİR.DİKKAT BU ÜRÜNDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ OLMADIĞINI LÜTFEN UNUT..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
RAINBOW KROMATİK  YILLIK LENSLERİ ŞİŞE İÇERİSİNDE 1 ADET OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZÜNÜZ İÇİN SEÇİM YAPACAKSANIZ 2 ADET LENS SATIN ALMANIZ GEREKMEKTEDİR.DİKKAT BU ÜRÜNDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ OLMADIĞINI LÜTFEN UNUTMAYIN..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
MALZEME: Filcon IV, HA+TSP®SU: %60ÇAP: 14.10mmTABAN EĞRİSİ: 8.60mmMERKEZİ KALINLIK: 0.05mmGÜÇLER: -0,50/-6,00 (0,25) -6,50/-12,00 (0,50) +0,50/+4,00 (0,25) +4,50/+7,00 (0,50)MEVCUT ÖLÇÜ: 30/90paket..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Tüm füzyon teknolojisi ve asit yağları ve TSP®'yi temizlemek için hidrojelde giornaliera ile temas kurun .Kopolimer HA+TSP® aktif özellikleri oküler rahatlık ve esenlik sağlarDaha uzun süreli yüksek kaliteli performansManipüle edilmesi kolayUV korumasıMALZEME: Filcon IV, HA+TSP®SU: %60ÇAP: 14.10mmTA..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Günlük kullanım için optimum DKKopolimer HA+TSP® aktif özellikleri oküler rahatlık ve esenlik sağlarBirikintileri azaltmak ve gözyaşı yüzeyi dağılımını iyileştirmek için ultra pürüzsüz yüzeyManipüle edilmesi kolayUV korumasıDüşük modülMALZEME: Filcon V, HA+TSP®SU: %45ÇAP: 14.10mmTABAN EĞRİSİ: 8.70mm..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Contact Day 30 AirContact Day 30 Air lensler, son zamanların en çok tercih edilen ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü Contact Day ürünleri, Zeiss / Wöhlk firmasının ürünü ve bu kalitesini de gözler önüne seriyor. Pek çok özelliği ile başarılı bir alternatif olan ürünü biraz dah..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Contact LifeContact Life, Kornea’ya benzer yapıya sahip olması ile lens kullananların gönlünü fethetmiş bir lens alternatifidir. Bu özelliği sayesinde elde ettiği biyolojik uyum, günlük yaşamda konfor sağlamaktadır. Aylık değişim lensleri kategorisinde değerlendirilen bu ürü..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 37 arası, toplam: 37 (1 Sayfa)