Sepetim
Tüm Türkiyeye Hızlı Kargo Avantajı ile Alışveriş Keyfini Yaşayın! 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava 🎁

Toric Lensler

1 DAY ACUVUE MOIST FOR ASTIGMATISM GÜNLÜK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 30 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.1 DAY ACUVUE MOIST FOR AST..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
1 DAY ACUVUE OASYS FOR ASTIGMATISM GÜNLÜK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 30 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR. 1 DAY ACUVUE OA..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
ACUVUE OASYS FOR ASTIGMATISM AYLIK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 6 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.Acuvue Oasys Toric Parametrik Bilgileri..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
AIR OPTIX HYDRA GLADE FOR ASTIGMATISM AYLIK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 6 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.BU ÜRÜNDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
PUREVISION 2 FOR ASTIGMATISM AYLIK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 6 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.Purevision 2 HD Toric Parametrik Bilgil..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
SOFLENS TORIC AYLIK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 6 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.Soflens Toric Parametrik BilgileriDeğişim sıklığıAylık..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
PARAMETRELERMateryalSamfilcon ASu İçeriği%46Oksijen Geçirgenlik114 Dk/t (3.00D için merkezde)Temel Eğri8.6 mmÇap14.5 mmMerkez Kalınlık0.10 mm at (-3.00D için)Sferik Güç+6.00D -6.00D Aralığında (0.25D basamaklarla)-6.50D -9.00D Aralığında (0.50D basamaklarla)TeknolojiMoistureSeal™Optik TasarımOpticAl..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
BIOFINITY  TORIC AYLIK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 6 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZ NUMARANIZ AYNI İSE 1 KUTU LENS SATIN ALMANIZ, SAĞ VEYA SOL BLOKTAN SEÇİM YAPMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.BIOFINITY TORIC PARAMETRİK BİLGİLERİDeğişim sı..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Elegance Comfort TorikSilikon Hidrojel Toric LensYer çekimi etkisi ile doğal stabilizasyonTüm astigmatizm sorunu olan kontak lens kullanıcılarına sunduğu konforun yanı sıra;Prism Ballast tasarımının sağladığı stabilizasyon kararlılığından vazgeçmeyen hastalardaDüz kornea’ya sahip hastalardaSıkı göz ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Yıllık Renkli Torik Lensler Astigmatizm sorunu olan kullanıcılar için renkli lensler​Astigmatınız var ve renkli kontak lens kullanmak istiyorsanız Elegance Freshcolors Toric’de birbirinden güzel renk seçeneklerini bulabilirsiniz. Elegance Freshcolors Toric ile bir yandan astigmatik düzeltime ka..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
EUROCON 45 TORIC YILLIK LENSLERİ ŞİŞE  İÇERİSİNDE 1 ADET OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZÜNÜZ İÇİN SEÇİM YAPACAKSANIZ 2 ADET LENS SATIN ALMANIZ GEREKMEKTEDİR.DİKKAT BU ÜRÜNDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ OLMADIĞINI LÜTFEN UNUTMAYINIZ. ÜRÜN İ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Elegance Colors Toric Teknik ÖzelliklerDeğişim Sıklığı            :1 YıllıkMateryal                       :PolymaconSu İçeriği                      :% 43Ça..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
EUROCON SOFT TORIC YILLIK LENSLERİ ŞİŞE  İÇERİSİNDE 1 ADET OLARAK SATILMAKTADIR. BU SEBEP İLE SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURURKEN SAĞ VE SOL GÖZÜNÜZ İÇİN SEÇİM YAPACAKSANIZ 2 ADET LENS SATIN ALMANIZ GEREKMEKTEDİR.DİKKAT BU ÜRÜNDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ OLMADIĞINI LÜTFEN UNUTMAYINIZ. ÜRÜN..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
NATURAL COLORS TORIC, Brezilya'dan bir renkli kontakt lenstir. Bu lensler astigmat içindir.ÖNEMLİ:Bu ürün sadece REÇETE ve KERATOMETRİ ile satılmaktadır (Keratometri, kornea eğrilik eğrisinin ölçümüdür).Solotica, Brezilyalı bir üreticidir.Bu tip camların ömrü paketi açıldıktan sonra (yıllık kul..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Contact Life TorıcContact Life Torıc, Kornea’ya benzer yapıya sahip olması ile lens kullananların gönlünü fethetmiş bir lens alternatifidir. Bu özelliği sayesinde elde ettiği biyolojik uyum, günlük yaşamda konfor sağlamaktadır. Aylık değişim lensleri kategorisinde değerlendi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)